שיווק באינטרנט

היום ברור לכולם שהשיווק באינטרנט אפקטיבי וכולם רוצים נתח מהעוגה. השאלה היא איך עושים זאת נכון? איך יודעים מהו תמהיל השיווק האינטרנטי הנכון עבור העסק שלכם?
כשאר נושא השיווק באינטרנט עולה לדיון, נזרקים לחלל האויר הרבה שמות ומושגים כגון: קידום אתרים, פרסום, מודעות ממומנות, רשתות חברתיות וכד'. חלקם אפילו נשמעים כמו מילות קוד סודיות כגון: SEO, WEB2, PPC, CPC, CPM. מה מתאים לכם?

לא כל ערוץ תקשורת מקוון מתאים לעסק שלכם. לא כל פעילות שיווק באינטרנט בהכרח תועיל לכם. לעיתים, ניהול לא נכון של פעילות אינטרנטית אף עלול להזיק לכם יותר מאשר להועיל, ולא רק מבחינת הפסד כספי על ההשקעה, אלא אפילו פגיעה ממשית בתדמית העסק שלכם.

אנו מתמחים בגיבוש אסטרטגית שיווק מותאמת לקוח. החל מבחירת הכלים וערוצי השיווק והפרסום הרלוונטיים, דרך מתן תמיכה וליווי בתפעול פעילות השיווק השוטפת ועד ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות ובמנועי חיפוש.

יש צורך לבחון היטב את אופי הפעילות השיווקית הנוכחית של העסק שלכם, מה המשאבים הקיימים שניתן להקצות לערוצי השיווק האינטרנטיים (לא רק מבחינה פיננסית), להגדיר יעדים ריאליים לענף ולתחום הפעילות שלכם, ורק אז ניתן לגבש אסטרטגיה לשיווק באינטרנט לעסק שלכם.
לא פחות חשובים מכך הם המעקב, ניתוח התוצאות, הסקת מסקנות וביצוע תיקונים על מנת לשפר ולטייב את תוצאות השיווק באינטרנט.

המוטו האינטרנטי "כל אחד יכול" מטעה וגורם לחברות רבות לנסות לבד. התוצאה בדר"כ נדונה לכישלון מראש. לכל עסק גישה ייחודית לשיווק ומכירות, אך השיווק באינטרנט מחייב את העסק לפעול באופן שונה. ניהול שיווק באינטרנט מצריך לא רק ידע בתחום, אלא גם את המשאבים הדרושים לכך, ואין הכוונה דווקא למשאבים כלכליים.

בניגוד למדיות שיווק ופרסום אחרות, אפקטיביות הפעילות באינטרנט היא מדידה לחלוטין. כתוצאה מכך ניתן, בטווחי זמן קצרים ביותר, להסיק מסקנות אודות יעילות כל שלב ושלב, וניתן לבצע שינויים ותיקונים באופן מיידי כדי לשפר את ביצועי מאמצי השיווק.

אודות

טקטיקו הינה הפתרון לאותם בעלי חברות, מנהלי שיווק, שרוצים לפעול בזירה האינטרנטית אך זקוקים לסיוע בגיבוש האסטרטגיה המתאימה להם ובבחירת הכלים, הפלטפורמות והערוצים המתאימים לפעילות העסקית שלהם, הקמת מערך השיווק האינטרנטי,  ומתן תמיכה וליווי בתפעול השוטף של הפעילות האינטרנטית שלהם. מפתח להצלחה טמון קודם כל בביצוע איפיון והבנת צרכי הלקוח. רק לאחר מכן ניתן להציע את הפתרון המותאם אישית לכל לקוח

קרא עוד

שותפים

צור קשר

  • home טקטיקו - אסטרטגיות שיווק ברשת
  • mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.