אנו בונים אתרים ע"ג פלטפורמת הניהול של JOOMLA שהיא מערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר בשימוש לבניית אתרים ברחבי העולם. לג'ומלה קהילת מפתחים רחבה, דבר שמבטיח גם אבטחה ברמה גבוהה ביותר וגם מגוון רחב של תוספים כך שניתן להתשמש בה לכל סוגי האתרים.
בבחירה ב- JOOMLA אין שום מגבלה על עיצוב האתר שלכם. אנו מעצבים אתרים ייחודים עבור לקוחותינו ולא מתבססים על תבניות עיצוב קיימות או נרכשות.

היום ברור לכולם שהשיווק באינטרנט אפקטיבי וכולם רוצים נתח מהעוגה. השאלה היא איך עושים זאת נכון? איך יודעים מהו תמהיל השיווק האינטרנטי הנכון עבור העסק שלכם?
כשאר נושא השיווק באינטרנט עולה לדיון, נזרקים לחלל האויר הרבה שמות ומושגים כגון: קידום אתרים, פרסום, מודעות ממומנות, רשתות חברתיות וכד'. חלקם אפילו נשמעים כמו מילות קוד סודיות כגון: SEO, WEB2, PPC, CPC, CPM. מה מתאים לכם?

כיום חיים בישראל כ-1.6 מיליון אנשים עם מוגבלות כלשהי (כ- 20% מהאוכלוסייה); מתוכם כ- 750,000 אנשים עם מוגבלות חמורה המקשה על תפקודם היומיומי.
מעבר להיבטים החוקיים (החובה להנגיש את האתר והחשש מקנסות) והעלויות הכרוכות בהנגשת האתר, להנגשה יש גם יתרונות. אחד המשמעותיים שבהם הוא מיקום גבוה יותר בתוצאות חיפוש של מנועי החיפוש, וזאת הודות לצורך לארגן בצורה נכונה הן את תוכן האתר והן את קוד האתר.

אודות

טקטיקו הינה הפתרון לאותם בעלי חברות, מנהלי שיווק, שרוצים לפעול בזירה האינטרנטית אך זקוקים לסיוע בגיבוש האסטרטגיה המתאימה להם ובבחירת הכלים, הפלטפורמות והערוצים המתאימים לפעילות העסקית שלהם, הקמת מערך השיווק האינטרנטי,  ומתן תמיכה וליווי בתפעול השוטף של הפעילות האינטרנטית שלהם. מפתח להצלחה טמון קודם כל בביצוע איפיון והבנת צרכי הלקוח. רק לאחר מכן ניתן להציע את הפתרון המותאם אישית לכל לקוח

קרא עוד

שותפים

צור קשר

  • home טקטיקו - אסטרטגיות שיווק ברשת
  • mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.